| alexandrastietotul a întrebat:

Sa ma ajutati va rog cu un sfat dacă știți!
De ceva timp vorbesc cu cineva, el nu ma cunoaste, imi place de el.Dar am realizat ca nu e de mine, el acum încearcă să se dea de mine, imi stie doar numele dar nu tot si acum de dimineata am văzut că m-a sunat cineva de la poliție și nu prea are de ce sa ma sune politia pentru ca este număr nou. Sunt sigura ca el a dat numarul sa afle de mine..imi puteti spune va rog dacă prin intermediul poliției imi poate identifica telefonul? Poate sa afle unde sunt? Multumesc frumos!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Poliție-sri-servicii secrete-trupe seal = ăștia pot orice! Dar nu e cazul tău, deci relax!