| Anonima568 a întrebat:

Hei. dc cand cineva imi da cerere si eu o accept, id-ul se duce in adress book?

6 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Deoarece doar locatia aia o ai poti sa iti faci de exemplu categoria prieteni sau verisori etc si atunci cand o sa accept orice cerere o sa iti apara unde vrei sa pui persoana respectiva sper ca te-am ajutat bafta

| Anonima568 explică (pentru Predator30):

Dar am si alte grupuri, eu zic sa se duca la" fete" si se duce in adress book

| Predator30 a răspuns (pentru Anonima568):

Atunci dupa ce ai bagat-o in adress book du-te pe ea si o iei cu mouse si o pui la fete incearca si asta

| Anonima568 explică (pentru Predator30):

Nu merge sad

| Predator30 a răspuns (pentru Anonima568):

Atunci redenumeste categoria ca altceva nu se poate face ...ar trebui sa mearga daca vrei sa te ajut da-mi team viewer si poate pot sa te ajut astept raspuns

| Anonima568 explică (pentru Predator30):

Probabil sa fie de la pc? de curand l-am reformatat...si are alt windows