| ovi222 a întrebat:

Buna Ziua TPU! Ce se intampla daca pe numele meu functioneaza o firma ilegala si are o gramada de datorii la stat?

2 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

Tu cam ce crezi? Acordati 5 minute de gadire logica.
Eu oricum o sa iti raspund dar incearca si singur inainte sa citesti mai departe.
- un exemplu - Atunci cand vrei vrea sa faci un imprumut in banca vei aparea in baza lor de date ca rau platnic. Prin urmare nu vei mai primi nimic d la ei... etc. Pe scurt: e de rau

| VampireBlood a răspuns:

Morirolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor)