| Habarnuamcenumepum a întrebat:

Buna ziua TPU inainte de toate am 16 sunt clasa a 10 a si sunt la profesionala pe profilul de termopane,adica eu sunt dus intr-o fabrica si invat cum se fac termopanele si ajut si eu acolo spre exemplu pun suruburi la termopane,in general ramele care apoi sunt duse la sticlarie sa le puna sticla,intrebarea mea eu cand termin profesionala, eu ce o sa ies termopanist? Adica nu pun eu termopanele la oamenii eu fac geamurile, deci practic o sa fiu un fabricant de termopane sau are alt nume?

1 răspuns:
| 120bulevard a răspuns:

Fabricant de termopane o sa fii, dar poti sa inveti sa si le pui nu te opreste nimeni