| Desembra133 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă nu iei mai mult de 6, 50 la examenul din clasa a 11 de la profesionala?
De exemplu la profilul de ospătar daca iau 5, 50 repet anul scolar sau termin clasa 11 oricum? big grin

Răspuns Câştigător
| Adrian_Ady_1999_1Nlc a răspuns:

Frate stai linistit ca daca iei minim 5 treci, pentru ca sunt si eu la profesionala de mecanic auto si noua ne-a zis, doar ca la mine un 5 e ca la tine un 10 pentru ca la noi e greu.Dar daca nu scapi farfuriile pe jos vei lua nota marelaughing)) Bafta la examen

3 răspunsuri:
| Valenyin a răspuns:

Termini clasa oricum, daca iei mai jos de 5 manii, succes!