| eusuntbaiatuldiz a întrebat:

Bună ziua!
Vi s-a întâmplat vreodată să vă lovească cineva din exterior cu ușa, bineînțeles că nu avea de unde sa vă vadă? Ați pățit ceva?

8 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Iar te-ai lovit la cap? Tu ar trebui să umbli cu vreo trei căști una peste alta.

| eusuntbaiatuldiz explică (pentru johnnny123):

Nu sunt sigur dacă m-a lovit la cap, așa cred

| johnnny123 a răspuns (pentru eusuntbaiatuldiz):

Având în vedere că nu pari capabil să înțelegi sarcasmul, este posibil

| anonim_4396 a răspuns (pentru johnnny123):

rolling on the floor Esti nebun, am murit de ras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mic cadeam in cap, in genunchi in coate, am cazut o data pe o panta de pe bicicleta si m-am tarat cativa metri, ne bateam ca animalele, alergam toata ziua, beam apa rece de la izvor si ghici ce nu am murit nici unul si suntem bine merci si azi.
Ce vremuri...

| eusuntbaiatuldiz explică (pentru anonim_4396):

E pe bune sau caterinca? chiar n ai pățit nimic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru eusuntbaiatuldiz):

Asta era copilaria inainte, nu ca acum.

| eusuntbaiatuldiz explică (pentru anonim_4396):

Da bro, dar daca te ar lovi ușa ușor în cap nu poți să mori?