| Maryna_Mary_1981 a întrebat:

Buna ziua, vin și eu cu o întrebare:cum pot sa îmi fac cont de onlyfans!? Si dacă pot adăuga contul de revolut unde sa îmi între banii... poate este cineva care are of și mă poate ajuta și pe mine

2 răspunsuri:
| HolyDesire a răspuns:

Pentru a-ți face un cont pe OnlyFans, poți urma acesti pași:

Accesează site-ul oficial OnlyFans
Apasă butonul "Înregistrare" din partea de sus a ecranului
Completează informațiile necesare pentru înregistrare, inclusiv numele de utilizator dorit, adresa de e-mail și parola
Verifică adresa ta de e-mail pentru a activa contul
După activare, poți să te conectezi și să începi să îți construiești pagina ta.
Te rugăm să reții că OnlyFans poate avea anumite restricții de vârstă, iar conținutul creat pe acest site poate fi considerat explicit sau adult. Vă rugăm să vă asigurați că îndepliniți toate cerințele și că sunteți în conformitate cu regulile site-ului înainte de a vă înscrie.

https://www.redbubble.com/shop/ap/137765606

| onlyro a răspuns:

Buna! Daca ai nevoie de ajutor in legatura cu promovarea pe contul tau de ONLYFANS poti apela la promovari gratuite. Ma gasesti pe Instagram daca vrei sa vorbim mai multe. IG: onlyromania. exclusive