| Viorelakrm121 a întrebat:

Este cineva pe aici care are cont onlyfans si ma poate ajuta cu sfaturi? Multumesc

10 răspunsuri:
| ShaOfHatred a răspuns:

Vezi că din 1 octombrie nu mai e pont, că OF banează orice e indecent

| Genevaaa a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Raman vedetele fara bani

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Genevaaa):

Face Mc-ul angajări, nu-i problemă

| Viorelakrm121 explică (pentru ShaOfHatred):

Documentează te mai bine. Daca eu pun o intrebare aici, mi-ar placea sa răspundă persoanele care cu adevărat stiu ceva despre ceea ce am intrebat. De critici sau judecăți toti suntem buni.

Răspuns utilizator avertizat
| ShaOfHatred a răspuns (pentru Viorelakrm121):

Dar eu m-am documentat înainte să îți răspund. Pe bune că onlyfans o să baneze tot conținutul explicit, începând cu 1 octombrie.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Da' dar ei aveau parteneriat cu Visa. Și ăia de la Visa nu-și permit să fie asociați cu ceva cu content explicit. Deci îi obligă. Nu e de bună voie.

Răspuns utilizator avertizat
| adelinaade000 a răspuns:

Da, fac si eu. Ti-as raspunde la intrebari, dar stiu ca ai foarte multe si nu incape sa scriu tot aici laughing)).

Gasesti toate raspunsurile in cursul asta GRATUIT, pe mine si pe fetele care mi l-au recomandat ne-a ajutat, sper sa fie la fel si-n cazul tau, spor acolo.

Ai linkul aici:
https://topof.ro/gratuit

| angelaangy1230 a răspuns:

Ia-ti niste cursuri de Onlyfans, cel mai bine. Cu siguranta ai multe intrebari si doar acolo gasesti toate raspunsurile. Sunt bune alea de pe topof.ro.