| Joker3134 a întrebat:

Ca electromecanic îți trebuie facultate?

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ne-ai înnebunit.
Sunt pe cale sa ma sinucid dacă mai vad o întrebare despre vreun job.

Găsește ceva ce îți place să faci și îți garantez ca o sa faci mulți bani din asta.
Degeaba cauți ceva bine plătit, dacă nu o sa-ti placa nu o sa fii destul de bun încât sa faci destui bani.
Dacă îți place să lingi geamuri înghețate iarna, gândește-te cum poți transforma asta în bani și o sa obții ce îți dorești.

| DoarBogdan a răspuns (pentru LoveSleep):

Oh, pai mai ramai putin, sa vezi intrebarile adevaratului Joker. Sau mai bine zis, nu mai ramai thinking

Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns:

Nu neapărat. Trebuie doar să ai de unde să înveți meserie.

| oglindasultanului a răspuns:

E profil de liceu tehnic

| octavian1234321654 a răspuns:

Este optional