| LaurC a întrebat:

Câți mm are o gaură obișnuită în ureche? (aproximativ big grin)

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Sub 1 mm, pielea e elastica si permite intrarea cercelului.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu crezi ca se face cu dalta, ca sa aiba mm? Sau, poate cu vreo bormasina? Are mult sub un mm, pentru ca, asa cum ti s-a spus, pielea e elastica pe lobul urechii iar toarta de la cercel nu e cat pumnul.

| LaurC explică (pentru ardnaxur1961):

Ok. Îmi cer mii de scuze ca am pus această întrebare tâmpită/prostească/nasoală/vai de capul ei/oribilă/horror/etc. pe TPU.

Am întrebat pentru că habar n-am avut. Din curiozitate. N-am idee ce-i aşa mare filosofie dacă am scris "mm". straight face