| Andreea1095 a întrebat:

Ca receptioner la un hotel la program de lucru 24 cu 48 inseamna ca lucrezi o zi si o noapte apoi 2 zile esti liber sau cum?

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Inseamna ca intrii in dimineata asta la 7 si mai iesi maine dimineata la 7, apoi esti libera ziua de maine si de poimaine si intri la servici sambata dimineata la 7 happy

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mi se pare foarte mult sa stai 24 de ore la munca, cum ai rezista? Mult mai ok ar fi 12 cu 24. La ce s-or gândi și patronii ăștia nu știu...

| Amyah a răspuns:

Vezi mai multe despre asta pe https://adnanamatei.ro