| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ca sa fiu acceptat de cei din jur trebuie sa ma comport ca ei?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Depinde.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu nu ma comport ca cei din jur asta e clar ca buna ziua fiecare trebuie sa aiba propria lui personalitate dar trebuie sa fie de gasca adica sa stie sa vorbeasca pe limba caruia carora vrea sa stabileasca relatii de buna intelegere si nu in ultimul rind sa ajute acolo unde e cazul.

| 7iulie a răspuns:

Ei nu te vor accepta niciodata, daca vei fi mai bun decat ei o sa fii invidiat, daca vei fii putin mai timid te vor considera ciudat, daca vei fii ca ei nu o sa te suporti(pe tine insuti)si tot asa...