| nescafe720 a întrebat:

Cam cat dulce mancati zilnic? Ma refer la dulciurile din comert. Stiu ca pare o intrebare prosteasca, dar totusi as avea nevoie de cateva raspunsuri, iar daca vreti sa imi raspundeti, va rog sa fiti seriosi. Ofer funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Cam de doua ori pe saptamana si ma uit sa nu contina E-uri.

| nescafe720 explică (pentru ElenaSA):

Astea fara e-uri sunt pe cale de disparitie...

| ElenaSA a răspuns (pentru nescafe720):

Nu sunt.Trebuie sa ai rabdare sa le cauti.Si daca ti-ai fixat cateva produse ca sigure le cauti pe acestea insistent.

4 răspunsuri:
| Weedier a răspuns:

Depinde.Sunt zile când rămân fără şi mi-e lene să merg să cumpăr, iar altele când bag în mine ca vaca.

| GabitzZA165 a răspuns:

Eu sincera sa fiu in fiecare zi mananc ceva dulce dar in special prajituri. Exista rare ori zile cand nu mananc.