| Ssilvia a întrebat:

Am o intrebare pe care mi-o pun de ceva timp si as avea nevoie de ajutor. Poate ca e o intrebare prosteasca dar cu totii ne gasim defecte si incercam sa facem ceva in privinta lor.Eu de exemplu as vrea sa imi maresc sanii, mananc marar zilnic de cateva saptamani dar nici nun rezultat, si am incercat si cu masajul de o saptamana dar la fel nici o diferenta. nu stiu daca ar trebui sa continui, sau daca ar trebui sa incerc altceva, si nu stiu ce ar trebui sa incerc. Astept raspunsuri de la persoane care au avut aceasta problema si au reusit sa schimbe ceva. Nu astept raspunsuri de genul pune-ti silicoane sau niste pastile foarte scumpe la care nu le sunt cunoscute efectele, multumesc.

3 răspunsuri:
| sCzKun a răspuns:

Buna si tie.
Sunt baiat, dar am discutat despre subiectul ''dezvoltarea fetelor'' cu un doctor si mi-a spus ca sexul stimuleaza dezvoltarea, adica dupa ce ai facut prima oara sex, vei vedea ca incepi sa iei forme. Fara rusine, dar este foarte adevarat, alimentatia poate fi una obisnuita, dar trecand la etapa urmatoare a maturitatii ne dezvoltam.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de ce consideri sanii mici un defect?
Crezi ca intr-o saptamana daca ii masezi cresc? Daca functioneaza chestia cu masajul probabil va da rezultate in 2-3 ani, iar chestia cu mararul e doar o prostie.
Asteapta sa mai cresti si o sa iti creasca si sanii, si sa stii ca o marire vizibila nu merge decat prin silicoane. E singura solutie.

Ps nu ii mai asculta pe astia de iti spun sa faci sex, ca nu asta e rezolvarea.

| alexxxu a răspuns:

Sanii mai mici nu e un defect si daca nu esti pregatita nu face ce a zis sCz doar pentru ati marii saniiwinkingtotul vine de la sine