| laSoledad a întrebat:

Cand a fost ultima oara cand v-ati apucat de ceva (teoretic sau practic) de la 0? Cat timp v-ati tinut de noua activitate si ce rezultate ati observat?

6 răspunsuri:
| lilith16 a răspuns:

Aici trebuie sa ai răbdare, depinde de ceea ce faci si de persoana pentru ca unora le ia mai mult, altora mai puţin, despre mine, m-am apucat vara asta de studiu legat de astrologie, mi-am facut si caiet de notite legat de asta si incerc sa inteleg stiinta asta, nu am terminat inca, niciodată nu poţi cunoaşte tot dar sunt pe la jumătate, pentru cultura mea generală

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

M-am pus pe scris ceva-n ianuarie, iar prin iunie am terminat. Am de gând să public „cărți" pe viitor. Nu te gândi că am scris mult, vreo 7 pagini doar în Microsoft word. Dar o să dezvolt când o să mai am inspirație.
Am mai început câteva „chestii", dar nu știu când le voi termina.

| RAY a răspuns:

Cand am inceput sa ma las de dulciuri, ceea ce nu credeam ca voi reusi vreodata, am mai avut tentative in trecut dar dupa cateva zile iar consumam dulciuri, dar de vreo 4 luni numai manc dulciuri, desigur am inceput sa imi fac in plan de slabire, nu am slabit ca m-am lasat de dulciuri, nu atat de mult cum credeam, pentru ca inlocuiam acele calori cu altele, dar acum am gasit o modalitate prin care vad rezultate foarte bune, ceea ce ma bucura

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pian - cam 6 ani;
Photoshop- inca nu m-am lasat;
Programare - inca nu m-am lasat;
Desen artistic : -inca nu m-am lasat;

Am zis doar de cele care am luat o de la 0 big grin

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu ma tin niciodata de ceva prea mult timp. Nu am rabdare.

| laSoledad explică (pentru PrintesaGumitaa):

Intrebarea era: Cand a fost ultima oara cand v-ati apucat de ceva (teoretic sau practic) de la 0?