supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Cand ati ras ultima data cu lacrimi?

Eu azi, la asta:
https://imgur.com/G3mKvY2

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu esti lesbiana sau bisexuala?

| supadeceapa explică (pentru RAY):

Poate

| RAY a răspuns (pentru supadeceapa):

De asta am visat lesbiene cand am mancat supa de ceapa, acum am inteles

| supadeceapa explică (pentru RAY):

rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns:

La faza cu fecioria sacrificata in camine =]]]

| GoldenZenith a răspuns:

Acum câteva zile, când cățelul meu a făcut pipi pe un tip nesuferit.

| Kerre a răspuns:

Cred ca chiar ieri cand ma uitam la un video de tip "incearca sa nu razi" in timpul orei de romana, ghici ce s-a intamplat dupa? Ma prins profesoara si mi-a luat telefonul si mi l-a dus la director. Dupa ore m-am dus la director sa imi recuperez telefonul, cand am intrat pe usa el se uita la acele video-uri.