| AvalohAlyn a întrebat:

Când aveți timp liber mult ce faceți de obicei? Daca ai avea timp liber destul in fiecare zi ce ați face voi?

9 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Irosesc mai mult timp decât de obicei.

| Mosotti a răspuns:

Pai iti zic ce fac eu, ca am mereu timp liber, deci:
Ma uit la TV, filme (mai putin in perioada asta), emisiuni, documentare, mai ascult o muzica, ma mai joc la calculator sau pe telefon, Mai fac o programare, o grafica 3 D de amuzament filmulete cu efecte speciale, mai vb cu prietenii de n subiecte care ne intereseaza sau mai joc o tabla ceva, mai dorm asa dupamiaza putinel.

Mai citesc depre n chestii, mai invat ceva, nu imi ajunge timpul.

| Celcestietot a răspuns:

Acte de caritate, ajut aici.

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns:

Ma uit la animeuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Răspund la întrebări pe TPU, fac shopping, mă plimb prin parc, călatoresc, ascult muzică, dansez, scriu poezii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scrii poezii? Aș putea să citesc și eu măcar una dintre poeziile tale? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se pune problema de timp.Ma duc la sala, ma ocup de gradina din curte, imi ajut logodnica la treburi, gasesc eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As incepe sa fac jogging, + Jocuri pc la greu