| monicaaa17 a întrebat:

Când erați mici dormeati singuri sau cu un părinte?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu gagica

| aditimus a răspuns:

Cand esti mic mic dormi cu cineva pe masura ce cresti nu mai dormi, deja ai nevoie sa stai singur sa ai cat mai mult loc in pat, in cazul in care nu ai camera ta poti sa dormi cu un parinte dar pana la o anumita varsta.

| Celcestietot a răspuns:

Cu un părinte, că așa nu mai avea curaj să mă tragă monstrul sub pat!

| gemeni6226 a răspuns:

Cu mama asta pana la varsta de 9 ani caci aveam doar o camera
dupa ce ne-am mutat in apartament si am avut 2 camere am primit camera mea si am dormit singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mama, ca mi-era frica de intuneric laughing

| Anonima163333 a răspuns:

Cu maica-mea pentru ca locuiam la bloc și n-aveam destule camere.
Stiu ca probabil nu iti pasa, dar chiar ma plictisesc.happy

| AndreiCraiova a răspuns:

Singur happy