| anonim_4396 a întrebat:

Cand ies in oraj cu o fata cam ce sa vb cu ea asa cat sa inceapa sa ii placa de mine sau asa cu preteni ca mai merem la billiard merg mai multe fete si noh ma dispera ca tot aia care nu trebuie merg cu fata cu care vreau eu sa merg zicetzimi si mie ceva orice sa ma ajut sa pot sa fac o fata sa ma placa nu sa stau ca un BOOT si sa ii zic: Ceau cf? ea: Bn ma descurc cu viata si de aici mi-a pus kapac crying Help Mersi anticipat :* PS: pupa doar pentru fete :*

1 răspuns:
| pelu a răspuns:

Tata. fa`o sa rada doar sa nu exagerezi cu prostia. fa sa creada ca esti prostut` sa creada ca te`ar putea manevra cum vrea. incerca sa faci glume din orice dar nu prostii`. daca o fata zambeste din vina ta esti bun!