| AntoniaAndreea98 a întrebat:

Cand intrebi un barbat daca vrea o relatiecu tine, iar el iti raspunde dupa o saptamana "eram suparat pe tine, dar vorbim cand ne vedem", merita sa ii mai dau o sansa si sa mai ies cu el?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Andreeush a răspuns:

Nu merită.

| alina2k18 a răspuns:

Neah, pare ca o **** la ciclu laughing suparacioasa laughing nu stau la discutii cu fetite-baietei din astiawinking

| Emma30555 a răspuns:

Depinde de ce era suparat pe tine. In orice caz poti sa te intalnesti si sa vorbiti, chiar daca nu mai vrei o relatie, sa lamuriti problemele

| gemeni6226 a răspuns:

Nu se intreaba niciodata un barbat daca vrea relatie cu tine! Asteapta ca el sa propuna! Altfel nu vrei sa stii ce parere proasta o sa aiba despre tine.