| Criiss16 a întrebat:

Cand mi-am instalat Norton Antivirus nu imi mergea internetul din cauza ca mi s-a stricat modemul. Mi-am facut internetul si mi-au mai ramas 8 zile ca sa pot sa activez antivirusul.Am incercat si imi tot spune sa conectez internetul.Am incercat sa-l sterg din calculator si sa il instalez din nou dar nu pot! Am intrat in control panel ca sa pot sa-l sterg definitiv dar nu ma lasa.Imi spune ca s-a produs o eroare. Ce sa fac? Calculatorul meu acum are virusi si merge ff greucryingHelp me plsss! Si mersi mult!

5 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Instalează Avira AntiVir Personal free sau Bit Defender Free, sunt mai bune.

| pepe a răspuns:

Încearcă in bara de meniu de la Yahoo să adaugi Anti-Spy, dă run şi după ce îţi ştergi toţi viruşii reinstalează Norton. Eu am folosit Norton-ul dar de fiecare dată îmi dădea erori şi nu puteam să intru pe Internet.

| Criiss16 explică:

Pai eu am cd original cu Norton Antivirus 2009.sad

| spiritul a răspuns:

Arunca-l

| Smackdown a răspuns:

Daca ai UBUNTU intra din el in windows si gaseste fisierul si sterge-l de acolo.