| AdrianVoicu a întrebat:

Când muzica nu mai vindecă durerea sufletească, ce mă fac?

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Citesti si te pierzi intr-o lume fara sfarsit happy. Chiar merge.

4 răspunsuri:
| Lace a răspuns:

Bună!
Încearcă să îţi stopezi cumva gândurile, meditează pe o muzică relaxantă, simte-te ca şi cum ai fi doar tu cu tine. Repetă această experienţă iar şi iar până când îţi va fi mai bine. Timpul şi meditaţia rezolvă tot!
O viaţă frumoasă, totul va fi bine!

| CristiB93 a răspuns:

Incerci altceva.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Citesti ceva fain (in niciun caz carti triste...), te uiti la comedii (sau filme care iti plac), te uiti la seriale/anime-uri daca iti plac, iesi pe afara si cauti oameni noi care sa nu te dezamageasca, te plimbi singura prin natura si te bucuri de lumea inconjuratoare.
Succes!

| 18Marius a răspuns:

Citeste pana vei avea somn