| DrugღDreamsツ a întrebat:

Ce este pentru voi durerea sufleteasca? thinking

Răspuns Câştigător
| marrinaa a răspuns:

Atunci când nici un lucru frumos nu ajunge la tine, pur şi simplu e ca şi cum ai avea o sferă în jurul tău şi nu pătrunde nimic în ea în afară de lucruri oribile.

9 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Cum sa zic eu... cand te roade ceva pe dinauntru... sau cand simti o manie

| IngerCazator a răspuns:

Atunci cand te doare ceva? :d

Răspuns utilizator avertizat
| IngerCazator a răspuns (pentru DrugღDreamsツ):

Aa big grin scuze, da nu stiu sa explic :d... Cand iti vine sa plagi si nu poti, sau nu stiu.

Răspuns utilizator avertizat
| Izukie00 a răspuns:

O injunghiere. Un sentiment care nu poate disparea atunci cand iti doresti sa nu ma suferi. O nevoie UNEORI. O DURERE!

| adimancool a răspuns:

Pai durerea e de mai multe feluri sufleteasca,''trupeasca'' gen au bubalaughing si materiala cand esti gelos asa. Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Honicx a răspuns:

Un sentiment de care nu poţi scăpa aşa uşor. Un sentiment urât, chinuitor.
Durerile sufleteşti, dor mai tare decât cele fizice.