| M.T a întrebat:

Ce faceti cand sunteti deprimati?

Răspuns Câştigător
| LoryM22 a răspuns:

De obiciei ies greu din starea asta, insa cel mai important pentru mine si cel care ma scoate din depresie este iubitul meu, cel mai important este sa ai pe cineva drag langa tine, sa discuti cu el problemele care te framanta, iar el sa te ia usor si sa te scoata din acea stare fara sa-ti dai seamana.

6 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Ascult muzica sau dorm...winking cu muzica imi trece cel mai bine dar si cu o prietena aproapehappy

| ViVi a răspuns:

Ascult muzica plang rolling on the floor intruna pana ma doare capu depinde de stare si ce mi s-a intamplatwinking

@vivi

| Chuck a răspuns:

Exercitii fizice.

| Guitarlove a răspuns:

Ascult Avril Lavigne sau dorm.
Depinde de starea mea. Uneori sunt atat de deprimata incat dorm.
Dar alteori dau drumu' la muzica si incep sa plang.happy

| patriciaxd a răspuns:

Pai ideea e sa ai activitate, ceva care sa te tina ocupat. sau asculta muzica. eu una desenez, ma uit la tv, ideea e sa nu ai timp sa te gandesti la ce ti s-a intamplat.
daca nu merge cauta-ti niste prieteni, care sa te inveseleasca, chiar si prin simpla prezenta.
personal m-am obisnuit cu starea asta. psihologii zic ca o sa treaca de la sine. dar cine stie thinking

| mioara a răspuns:

Mananc fructe si ascult muzica Mj.