| alex495 a întrebat:

Cand schimbam canalele la tv, am prins pe antena 3 la emisiunea aceea cu horoscop. Nu prea cred in zodii, doar in rune si dna respectiva la zodia mea a spus ceva de karma secretelor dar nu are timp acum sa explice. Sunt curios ce inseamna karma secretelor si mai multe informatii

2 răspunsuri:
| SociopatuI a răspuns:

Nu stiu ce este mai grav in cazul tau... faptul ca inca mai urmaresti canalele tv sau ca tu crezi in zodii, caci altfel nu te-ar fi interesat.

| alex495 explică (pentru SociopatuI):

Cautam postul cu muzica si nu cred in zodii, doar sunt curios ce inseamna karma secretelor. Nici macar nu are legatura karma cu zodile