| Al3Cssa19 a întrebat:

Cand trimit un colet. Destinatarului ii arata sau i se spune de către cine e trimis acel colet? Cum ar fi eu. Trimit unul, iar destinatarul va vedea ca este de la mine? Adică ii se comunica numele expeditorului de către cineva sau il vede el singur? Sii se poate sa nu stie de la cine a primit coletul? Dau fundita. Va rog. Raspuns urgent! Multumesc!

6 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Bineinteles ca se vede numele expeditorului. Singurul lucru pe care il poti face, este sa pui pe altcineva sa-l trimita, ca sa nu apara numele tau.

| mona a răspuns:

Nu se poate sa nu stie cine i l-a trimis, numele si adresa expeditorului trebuie scrise pe colet

| FuriaGogoasei a răspuns:

Nu se poate cu anonim, daca cumva coletul este pierdut, sau destinatarul nu-k ridica, cui i se face retur? Si da, destinatarul o sa vada de unde a primit coletul.

| Al3Cssa19 explică (pentru FuriaGogoasei):

Si numele se ia după datele de pe buletin nu? Multumesc oricum de raspuns! kiss

| mgtow a răspuns (pentru Al3Cssa19):

Da.

| TheSmith a răspuns:

Inainte se putea sa nu scrii la expeditor nomic, si se livra scrisoarea/coletul...dar acum cred ca nu se mai iau fara adresa si numele expeditorului, incearca si vezi poate se mai poate.