| Madayna a întrebat:

Cappuccino contine mai putina cofeina decat cafeaua normala care o beau toti dimineata? Sufar de tahicardie sinusala si hipotiroidism, ar fi indicat sa beau cappuccino? Daca nu, ce alt tip de cafea as putea bea?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Da, contine mai putina cofeina. Mai sunt alte bauturi similare care contin mai putina cofeina si in general, inclusiv lapte. Exista, de asemenea, cafea decofeinizata. Stai departe de espresso (e foarte tare) si de cafeaua obisnuita.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Capucino poti consuma.

| PedoBarbie a răspuns:

Poţi consuma cafea din cereale. Din orz sau cum e.