| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare pe care a-ti trait-o? De ex la mine cand m-am sarutata pentru prima oara adica ieri aveam strugurel pe buze si lui i-au alunecat buzele de pe buzele mele si a fost foarte funny rolling on the floor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citez din lene big grin tongueai intamplare amuzanta a fost cand am mers cu prietenele mhele in oras si una dintre ele nu stiu cum se fakuse ca avea fermoarul desfakut ))) toti baieti treceau si se uitau in jos iar una dintre prt mele zicea fata cred ca nhuma epilai bine )))) si au trecut niste baieti si fac ei domnisoara ai garaju desfacut ) si noi ne uitam toate ca nu stiam care avea fermoarul desfakut ))

alta cand eram la scoala si aveam un prof mik de statura si la sfaritul orei de romana (fakeam ora cu o profa isterika care nu suporta sa fie deranjata la ora chiar daca era pauza) acel prof se uita pe geamul de la usa si vroia sa intre si profa a crezut ca e un elev dupa 1 min fake ea spuneti sa plece ca ii dau cu scaunulk in cap ) si profu ala de frica a fugit da noi doamna era profu nostru da ea aaaa ma scuzati )

alta data vorbeam cu pritenele mhele ca intre fete da una mai eu m-am sarutat cu unu si in timp ce il sarutam cica ii simtea cu limba in gura dinte pauza gaura dinte pauza gaura ))

alta data mi-am confundat prietenul cu altu si m-am dus la ala si l-am luat in bratele (mentionez ca l-am confundat fiinka era cu spatele la mine nu i-am vazut fata ) si iubitu mheu ma astepta peste strada si cand a vazut ca il iau pe ala in brate fake aoleu ma insala )) avea o fata radeam numai de fata lui )))) am ras un pek pana am clarificat lucrurile

alta data m-am dus acasa la o amika si eu din intamplare am ramas cu mama ei in bukatarie si vorbeam si din senin apare un soricel ). mama ei s-a suit pe scaun si tipa si eu de frica m-am suit pe masa )))))) pana a venit tatal amicei mele si a prins soricelul

alta data veneam acasa cu niste amici erau vreo 7 baieti si 2 fete si mama si tata au crezut ca unu dintre ei e iubitu mheu si cand au intrebat ei care e iubitul tau aia toti eu doamna eu ))) da mama asa si noua nu ne-ai spos si unu doamna eu vreau sa o iau de nevasta mama fakuse infart aproape

alta data vb pe mess si cand sa zic masina mhea am zis masina **** )))

5 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Fundita ciuzzy rolling on the floor))) Mi-a facut seara(noaptea) mai frumoasarolling on the floor)

| Kitty a răspuns:

Cand am cazut, probabil, nu stiu, pentru ca sunt mai multe, dar cea cu cazutul este penibila in sensul ca ma grabeam sa ajung la magazin si am zis sa alerg si m-am impiedicat de propriile picioare si am cazut pe burta; m-am julit in genunchi, in palma, pe abdomen; asta se intampla iarna, insa nici macar nu era zapada ori gheata si chestia este ca m-au vazut si niste baieti care au inceput sa rada, apoi m-au intrebat de ce am cazut, iar eu mi-am vazut din nou de drumul meu in graba, alergand din nou bineinteles, simtind sangele cum imi pulseaza in palma.

| TDGMeebu a răspuns:

O Doamne!
Eram impreuna cu un baiat, pus adeseape sotii.
Intindea buzele sa ma saruta, le intindeam si eu, iar el le tragea inapoi laughing.
Pe mess mi-a spus:
"Imi place de tine cand intinzi buzele sa ma saruti, iar eu mi le retrag inapoi!" laughinglaughinglaughing

| gummy a răspuns:

O intamplare amuzanta. Cea mai amuzanta intamplare a fost cand...nu am! Nu stiu pe care sa o aleg. Sunt prea multe. O sa ma gandesc si o sa-ti spun.

| delisha_5380 a răspuns:

Foarte funny