| Cetateanulturmentat a întrebat:

Care a fost cea mai buna carte citita? dar cel mai bun autor cunoscut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obiecte ascutite de Gillian Flynn. Un roman excelent. Ti`l recomand cu placere. Ca autor ti`l recomand pe Isaac Asimov... multe SF`uri de la tv au fost facute dupa scrierile lui. fantasy si romane politiste de asemenea. si totodata are o tenta filosofica happy

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cea mai bună carte: Fenomenul Tunguska.
Cel mai bun autor: Hmm... greu de spus. Să fie Stephen King.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M'am amuzat citind cartea Primii mei blugi, ironia poate fi foarte amuzanta daca ai tact.

xoxo, didi