| mihaa a întrebat:

Care a fost cea mai penibila intamplare? cea mai ciudata, cea mai rusinoasabig grin

Răspuns Câştigător
| andreea7520 a răspuns:

Azi, eram cu prietenele prin parc (chiulisem de la cateva ore), la care una spune: eu am totusi impresia c-o sa ne intalnim cu un profesor cu care am avut ora azi si n-am fost... la care eu zic: ma pis pe ei de profesori! si ea imi face semn, dupa care ma intorc si in spatele meu, ghici cine? profa de mate laughing si mate era una din orele la care nu fusesem, stiu... aiurea big grin nu e totusi chiar cea mai penibila, mai sunt multeee laughing amuzanta si povestioara ta laughing

3 răspunsuri:
| mihaa explică:

Sa incep eu primabig grin, eram in 98, in liceu luna mai, frumos afara, plecam cu colegele in oras cu firobuzu, ne cumparasem ochelarii de soare, si luam firu dar acolo aglomeratie mare la un moment dat se elibereaza un scaun la geam, merrg eu imbrancesc femeia de la margine, o calc in picioare mei si stau cuminte pe scaun, privesc pe geam,(ma uitam si la prietenele mele, radeau de numa si zic in gand ce au astea de rade?) la un moment dat aud o voce cunoscuta, intorc capul, rodic ochelarii, si surpriza, profesoara de chimie, era langa mine pe scaun, pe ea am calcatoo in picioare, fara pardon, sau ma scuzatii, atunci am rezut ca mor de rusine, imi venea sa intru in pamint si a 2 patanie, tot in firobuz era, acum stateam la mijlok la roata si glumeam, radeam de numa cu prietenele mele si la un moment dat, soferul pune o frana si disperata sa prind bara, bag mana la un nene in buzunarrolling on the floor, speriata ma uit al el, el la mine, prietenele mele erau pe jos de ras, imi cer scuze la nenea si zic: nu sunt hoata, a fost un accidentbig grin, nenea, ma intelege, ma iarta, dar la prima statie am coborit ca toti calatorii se uitau ciudat la minerolling on the floor,

| mariomario a răspuns:

Numi amintesc acum dar o sa-ti spun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand m-a prins prietenul meu ca altulrolling on the floor