| raza-de-soare a întrebat:

Care a fost cel mai mare cosmar din viata voastra?thinking
dar cel mai frumos vis implinit?love struck

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Cel mai mare cosmar... a fost si este gandul ca imi voi pierde candva o parte din comoara vietii mele - parinti, rudele. Cred ca este cea mai mare frica a mea. Iar cel mai frumos vis care e pe cale sa devina realiatate este visul de a deveni cineva.

2 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Pai visam cutremure, incendii, furtuni, tornade, astea au fost cosmaruri
iar cel mai frumos vis a fost cand i-am visat p mutu si p chivu laughing k vb q ei, k si cum am fi fost foarte buni prieteni laughing ar fi bine sa se intample si in realitate da nu prea cred big grin

| Ancutza_6190 a răspuns:

Cel mai mare cosmar thinking nu am avut

dar ce mai frumos vis implinit a fost si este iubitul pe care il am:X:X:X... din totdeauna am visat sa ma un prieten care sa ma iubeasca asa de mult:X:X:X:X