| Pnin a întrebat:

Care a fost cel mai penibil moment din istoria TPU pentru voi?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Au mai fost cand am citit intrebarea aiurea sau am inteles gresit.
Dar cand am avut o dispută interminabilă cu o cucoană frustrata ce efectiv umbla coada după mine si comenta la adresa mea peste tot a fost anapoda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil momente când nu am citit întrebarea corect. Sau când am dat un răspuns foarte bun, dar altul stupid a primit fundiță(dovadă că cel ce a întrebat aștepta să i se confirme opiniile sale deja existente și nu a înțeles nimic).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din fericire nu am avut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit greșit o întrebare...asta s-a întâmplat recent. big grin