| Timishan a întrebat:

Care a fost cel mai urat, cel mai rau, cel mai diabolic gand pe care l-ati avut vre-odata? straight face Al meu a fost acum vreo 10 ani (daca nu mai bine), sa "prind" impactul unui asteroid urias cu Pamantul, sa nu mai ramana picior de om pe acesta, pentru ca nu meritam viata asa cum ne-o facem (oamenii buni nu mai erau astfel chinuiti de cei rai, iar ce rai nu ar mai fi avut satisfactie din a chinui pe altii big grin). Dar, mi-am dat seama ca ar fi disparut si multe animale din fauna Terrei, iar ele nu au nici o vina ca oamenii sunt niste brute, cum si flora ar fi avut de suferit foarte mult, si, m-am tras de urechi singur, ca nu este frumos sa doresc asa ceva. no talking whew!

Răspuns Câştigător
| Gabry a răspuns:

Cand eram in clasa I, unui baiat ii placea de mine si ma enerva in fiecare zihee hee si m-am rugat in gand sa disparadevil, dar acum imi pare rausad

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sa dispara cineva pentru totdeaunadevil sa nu il mai vad niciodatadevilSi acum imi mai doresc astawhistling blushing big grinhee hee

| mamoca0 a răspuns:

Un "gand rau" este ce am avut eu
de multe ori m-am gandit cum sa torturez oamenii prin cele mai dureroase chestii : sa se scot unghiile si sa bag ace in loc, sa le smulg par mult din cap cu mana si sa pun sare pe rana... etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gând rău... păi nu prea. Niciodată nu m-am gândit să omor pe cineva, indiferent dacă m-a deranjat în vreun fel sau altul sau nu, din simplul motiv că nu sunt eu stăpân pe viața lui.
Din punctul meu de vedere cine se gândește să omoare oameni e criminal cu acte-n regulă, numai că-i în vacanță.