| anonim_4396 a întrebat:

Care au fost cei mai buni ani ai vostri?

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Inceputul anilor 2000, ce tanar eram + de asta am prins ultimele 2 campionate castigate de Arsenal, de la ultimul au trecut 16 ani...

| Celcestietot a răspuns:

Anii ai copilăriei au fost buni, dar și cei de acum nu sunt răi chiar deloc (vârsta nu contează) happy.

| SilentRain a răspuns:

2003-2005 si în rest praf

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am memorie scurtă.
2018 a fost super productiv și bun
2019 a fost okay
2020... crying(((

| PainTech a răspuns:

Nu anul acesta, asta e clar.

| gemeni6226 a răspuns:

| siriusblack98 a răspuns:

Anii 1998-2012. Dupa care au aparut grijile si responsabilitatile+probleme de tot felul.Totusi stiu ca mereu e loc si de mai rau iar eu ma consider un caz norocos fata de altii.

| Apokales a răspuns:

Primii ani din viata nu mi-i aduc aminte decat vag. Cred ca perioada varstei de 7-11 ani a fost foarte buna, anii de pana-n pubertate, cand esti cat de cat constient de anumite treburi, dar nu suficient cat sa te faci responsabil de toate actiunile tale.

| CleanHeart a răspuns:

Copilaria, o perioada din adolescenta si tineretia nu stiu daca sa o pun, multa scoala, invatat, e faina varsta de 21 dar si stresanta.

| Addaaa14061 a răspuns:

Pentru mine cei mai frumoosi ani au fost
mai exact anii de liceu