| FlashXLight a întrebat:

Voi sunteţi cei mai buni prieteni cu părinţii voştri? Adică, vă cretaţi mereu? Agumentaţi răspunsul şi primiţi o fundiţa mare şi frumoasă!

Răspuns Câştigător
| ioana_7606 a răspuns:

Eu cred ca da, deoarece mereu vorbesc cu mama mea despre problemele mele, si suntem f bune prietene cu tata la fel, nu chiar vb despre tot laughing dar ne intelegem destul de bine, eu una imi pretuiesc parintii doarece ei m'au adus pe lume si mi'au dat un viitor destul de bun, si ma vor ajuta in continuare, ei sunt sprijinul meu, fara ei nu as putea trai.

Pa, pa!

2 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Pai eu nu sunt o buna prietena cu mama meah si nu i-am spos problemele mele niciodata dar eu vorbesk foarte mult cu cele 2 prietene ale mele si ele ma consoleaza mereu si ma ajuta cu ceva sper ca te-am ajutat pup dolce p obrajor big grin:*

| Yoana a răspuns:

Eu ma inteleg bine cu mama mea doar ca uneri o contrazic din cauza unor lucruri dar in rest ma inteleg bine [ poate si din cauza faptului ca tatal meu este plecat si m-am atatasat mai mult de mama mea] o contrazic uneori si tip la ea dar in rest totul e binehappy