| HAPPY_6924 a întrebat:

Care credeti ca a fost cea mai proasta decizie din viata voastra si de ce?

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Cea mai proasta decizie straight face zici thinking Hmm... sa i spun baitului pe care il placeam ca il iubesc oh go on In momentul in care i-am sp a stiut ca il iubesc si ca ori ce fake eu las ierta :-l si nu trebuia pentru ca el ma iubea pe mine cu toate ca nu eram impreuna laughing ciudat nu? raised eyebrows Orkm acum am ajuns sa ne urim rekiprok X_x rolling on the floor

1 răspuns:
| iLexii a răspuns:

Cea mai proasta decizie din viata mea a fost sa iubesc crying pentru` ca acum sufar