| MyMy_3116 a întrebat:

Care credeti ca este rolul unei comunicari scrise prin mijloacele elctronice? Ce avantaje si dezavantaje exista in privinta acestui tip de comunicare? Ce norme credeti ca trebuie respectate cu obligativitate?

2 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Un avantaj ar fi că îți vine mai ușor să spui anumite chestii, un dezavantaj e că nu poți să vezi reacțiile celorlalți thinking Pe internet poate orice puști gras să-și pună o coajă de banană în cap și să danseze rumba (yay pentru răspunsurile fără sens big grin)

| elys_5939 a răspuns:

Hm nu stiu adica totusi daca t indragostesti de cineva d p netwinking straight face hmm thinking el poate sa-ti fac si rau adica t poate minti ca te iubeste si ale chesti hm stii si dk e sa vb cu cineva d genul asta iti dau cateva sfaturiwinking : 1]nu`i da poze cu u pentru ca poate sa le puna p anumite site-uri straight face straight face straight face 2]nu`i spune cum te numesti(numele complet) 3]nu`i spune cati ani ai, 4]nu`i spune unde stai s`au la ce scoala inveti 5]nu`i da nici nr tau d telwinking uni se pot sa drept niste oameni buni de varsta ta si cand colo pot fi hmthinking (oameni raiwinking )si km atat am avut de spus sper ca te-am ajutat cu cate`ce`vawinking (desi nu cred ) funda?batting eyelashes