| anonim_4396 a întrebat:

Care credeți că va fi sfârșitul mediatic al Vulpiței și al lui Viorel? Credeți că vor rămâne în capitală și își vor face o carieră în muzică sau televiziune, luându-și și fetița la ei să o crească sau după ce aceia care profită de pe urma lor să facă bani și audiență grozavă, îi vor lăsa apoi baltă și acesția vor trebui să se întoarcă în satul natal, Blăgești?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viorel zice ca va iesi primar in Blagesti. Veronica va ramane la capitala cu baietii mai tineri si cu viitor. Ea e mai smechera decat el.
Acum serios, subiectul lor inca este o vaca buna de muls. Si Elodia lui Diaconescu a mers mult timp. Pana la urma s-a plictisit lumea si nu mai renta sa faca emisiuni cu cazul ei. Intr-o zi nici astia doi nu vor mai renta si le vor pune bagajele in brate sa mearga inapoi. Nimeni nu te tine la TV daca nu mai scoate bani din tine.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil vor mari vedete si influenceri. Ce sa facem daca asta e nivelul publicului de TV din România iar prostia este încurajată

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cariera? Ala nici de paznic nu e bun, la fel si ea.
Se vor intoarce in satul natal, poate vor mai avea 1-2 contracte de sponsorizare din care vor scoate bani de... Mona.
In cel mai bun caz, poate alta emisiune pentru adultii cu dizabilitati, ii va angaja ca asistenti, sa spuna nulitati din cand in cand.

| Mosotti a răspuns:

Daca mai insista si ia audienta altora, desi nu corect, vor interveni niste unii si va pune capat, asa cum a facut si cu elodia lui diaconescu, adica cu diaconescu. Dar am vazut, isi puneau probleme ceilalti "vaaai cata audienta a facut ala..., alte tv au pierderi", ceva de genul. I-au inchis televiziunea.

Altfel ar merge pana ce lumea se plictiseste, ca acum vad si ei cata lume se uita, ca daca ai digital decodor, firmele de cablu ar putea furniza informatii de cate persoane se uita, altfel mai putin stiau, faceau un test pe 1000 oameni sa zicem, parca asa auzisem, le punea un aparat in casa, si luau ca reprezentativ adica ca majoritatea se uitau la prog ala in intervalul x de timp. Nu se putea stia cine se uita sau cine nu, cand era instalatia pe analog.
Si cat merge vor lua bani, cand nu, aia e, raman cu banii luati pana acum. Nu stie nimeni cat va dura.

| Freya1 a răspuns:

De cautat din cand in cand o sa ii mai caute cineva de pe la tv cand nu vor mai avea ce sa dea.Dar cred ca ori se vor întoarce la tara balacarindui pe cei de la antena 1, ori vulpita o sa ajunga prostitu.ata pe la bucurești ca sa isi permita chiria.

| SilentRain a răspuns:

Nu o sa le meargă mult tâmpenia lor, lumea se va plictisi de eii la un moment dat, iar lor nu le merge mintea sa facă ceva '
Probabil se vor întoarce la blagesti

| Dalmore a răspuns:

Ești odihnită rău laughing.