| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel/ cea mai interesant(ă) persoană/ eveniment/ carte/ idee/ piesă sau ce mai vreți voi pe care ați descoperit-o/ l-ați experimentat în ultima vreme?

42 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns (pentru Cheo0S):

Ea zicea doar de o experienta a ei, au fost mai multe. Eu am patit la fel la ora 4. Daca s-ar putea face sa te trezesti cu puterea mintii cum zici, nu ar mai fi alarme si ceasuri desteptatoare.
Chestia nu e o revelatie, e o implicare a lui Dumnezeu in viata de zi cu zi, implicare ce poate fi observata concret.

| cristi202 a răspuns (pentru IgnatVictor):

Wow! Frumoasa descriere a noptii!

| SkateFunk a răspuns:

Evenimente:0
Carte: 0
Persoane: -1
Idei: 99999312293738389792
Piese: cateva noi, ce au mai aparut acum
In rest totu fain csz, dar...
Eu sincer m-am obosit sa va aud cu subiectul asta cu D-zeu in stanga si in dreapta, frate mai gatati odata cu din astea... traiti in pnm numai tot...ca de ce aia, si de ce tralalalalaa, traiti, ganditi, luati o gura de apa/aer ca de aia are nev creierul, fiti happy pnm, atatea prejudecati si judecati nu a mai vazut nici satana smr veta :/

| SilentRain a răspuns (pentru cristi202):

N-am făcut nimic, nu am înclinați de lesby in plus e o doamnă la 40 de anii laughing))
Îmi place de ea că e comică

| cristi202 a răspuns (pentru SilentRain):

Trebuie neaparat sa faci "ceva"? Iesi doar la o inghetata cu ea, pe vremea asta e ceva, si daca mai asezonati inghetata cu cateva glume bune de-ale ei, poate iesi ceva dragut. Daca nu te deranjeaza varsta, ea fiind la 40, iar tu tinara (sau gresesc, esti la varsta senectutii cumva? happy )

| SilentRain a răspuns (pentru cristi202):

Ai luat-o razna Cristi laughing
Insinuez să mă dau la ea, fmm de viață laughing)

| cristi202 a răspuns (pentru SilentRain):

Cu caldura asta, poate! happy

| Jus7t a răspuns:

Tu :*

| LoveSleep a răspuns (pentru Ana2920):

Roagă-l să-mi dea si mie 200 de milioane de euro.

| Ana2920 a răspuns (pentru LoveSleep):

Este un citat care este complet adevărat.,, Banii nu aduc fericirea". Nu cred că Dumnezeu îți poate oferi bani, el oferă dragoste, fericire și ocrotire asupra oamenilor. Dar, dacă tot vrei să încerci, de ce nu îl rogi tu?

| LoveSleep a răspuns (pentru Ana2920):

Pe mine nu ma asculta, tu ai zis ca te asculta.

| Ana2920 a răspuns (pentru LoveSleep):

Dumnezeu ascultă pe toată lumea. Dar el nu îți poate da bani, din 2 motive. 1. Banii nu aduc fericirea (citat) și 2. Dumnezeu nu poate da bani, pentru că banii sunt pentru el ca ceva ce nu ar exista.