| Deeza a întrebat:

Care e cel mai mare vis al vostru? In viitorul apropiat si in cel indepartathappy

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In viitorul aproape sa gasesc fata ideala mie. Intr-un viitor mai indepartat sa pot intemeia cu ea o familie.

| Malvina24 a răspuns:

Sa iau bac-ul cu nota mare si sa ma lase ai mei sa aleg faculatea pe care o vreau!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

În viitorul apropiat să îmi găsesc un loc de muncă ok, iar în cel îndepărtat să adopt un copil (în momentul în care îi voi putea oferi ce îi trebuie).

| juniper a răspuns:

Sa vad spatiul si sa-l explorez.

| costyn162 a răspuns:

Sa termin liceul si sa intru la facultatea dorita:asta in viitorul apropiat. Si mai departe, sa imi gasesc o slujba avantajoasa, sa-mi intemeiez o familie si sa imi traiesc viata.

| Bia:X a răspuns:

Vreau sa ma apuc pe bune de invatat si sa termin clasa a Xa cu media peste 9whistling

| adellina a răspuns:

Sa termin liceul, sa fac facultatea de Medicina sau de Drept inca nu sunt sigura la care daulaughing. apoi sa ma casatoresc, sa ma vad la casa mea, fericita alaturi de cineva care ma iubeste love struck, caci pana acum pe cine am iubit m-o dezamagit si poate viata imi va da si mie sansa de a cunoaste fericireastraight face

| Pink Panther a răspuns:

In viitorul apropiat vreau sa termin anul cu media cat mai mare si vreau sa intru in cat mai multe activitati extrascolare, iar in cel indepartat nu stiu. nu stiu inca ce o sa fac mai departe.sunt inca in cautarea talentului meu si a "menirii" tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa devin cantareata, love struck

| cypy a răspuns:

Sa ma casatoresc cu fata pe care o iubesc in prezent day dreaming :X