| ☻☆Diana☆☻ a întrebat:

Care e faza cu "flacara violet"?straight face
Ca de obicei, raman groaznic in urma cu stirilesad
big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geoana a incercat marea cu degetu. Adicatelea baiatu asta nu accepta ca a pierdut alegerile si a zis sa faca o ultima incercare. A spus ca Base l-a angajat pe unu sa-i faca vraji si de asta nu a facut el fata confruntarii televizate pe care a avut-o cu Base inainte de alegeri laughing

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Se spune ca ar fi o forma de magie, o putere mistica. E o inventie de moment.

daniela
| daniela a răspuns:

O chestie paranormala, bazata pe energii care pot sa anihileze energiilr altora. Din acest motiv Basescu ar fi castigat alegeriile

| costymaximus a răspuns:

Este vorba ca Basescu sau cei din gasca lui purtau ceva violet pe ei pentru a castiga alegerile, uite aici http://www.hotnews.ro/......-acolo.htm

| kukubau a răspuns:

Aceasi faza o regasim si in flacara maro, cachiu, negru, bej, galben, portocaliu.laughing
Hmm e ceva ce ne depaseste, numa la asta ma voi gandi de acum.laughing

Răspuns utilizator avertizat