| cipri08 a întrebat:

Ce inseamna "flacara violet "?

Răspuns Câştigător
| Matusha a răspuns:

Cand ai timp citeste ceva de Pavel Corut si vei afla raspunsul in detaliu. In toate cartile sale acest autor scrie despre experiente bioenergetice.

5 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Se refera la atacurile energetice asupra Domnului Geoana (mai exact ceva necurat dupa parerea sotiei) :))
Citeste mai multe de aici http://www.realitatea.net/......92027.html

| i.love.me a răspuns:

Azi am fost la scoala imbracata intr'o camasa mov.si toata lumea se lua de mine.si nu stiam despre ce este vorba. ziceam ca da dar habar nu aveam.si m-am interesat si am aflat ca e ceva de magie.su basescu...sau geoana daca esti imbracacat in mov nu stiu ce sa intampla
iti multumesc mult ca ai pus intrebarea.de ce ai patit si tu la fel?

| cipri08 explică:

Nu nu am patit nimic dar la tv aud mai tot timpul de vreo saptamana de aceasta sintagma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna cintecul de lebada al lui Geoana. Sau mai pe romaneste. Zilele lui Geoana sint numarate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cretzufinish, asa este. Energiile malefice l-au inconjurat pe Geoana si n-a mai fost capabil sa vorbeasca. Stii tu, ca atunci cind baga destele in priza, i s-au inclestat falcile si n-a mai pututut vorbi. Fapt pentru care a vorbit doar Base sa nu se plictiseasca auditoriul rolling on the floor