| ade98hannah a întrebat:

Care e faza cu FUNDITELE si punctele pe TPU?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Funditele=ciolanul cel mare
Voturile=desertullaughing

| Floreenofficial a răspuns:

1 fundita=100 de puncte
multe funda=expert TPU.
puncte acumulezi raspunzand la intrebari!

| gabriela a răspuns:

Primesti puncte in functie de cate raspunsuri ai date si voturi. Crescand numarul punctelor, RANK descreste, deci avansezi intre utilizatorii TPU. La o intrebare pusa de tine pot raspunde mai multi. tu poti vota fiecare, ori cate raspunsuri vrei cu aprecierea ta, bifezi... apoi pentru cel mai bun raspuns, tu decizi, in drepta ai o fundita cu care trasmiti ca este raspunsul castigator. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne face sa spunem numai tampenii in loc sa raspundem corect.