| amyhotgirl a întrebat:

Care e materia voastra preferata? Dar materia pe care o urati cel mai mut? Cum e dirigul vostru? Pe care ii urati cel mai mult? Dar care e profu vostru preferat?
Incep eu.Pai mie imi place biologia si engleza. Urasc geografia si romana... a da si franceza.
Dirigu meu e super amuzant.Il urasc pe ala de sport, pe ala de geografie si pe aia de franceza.Profu meu preferat de ecel de mate (dirigintele)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am dirigintele la mate, materia preferata matematica, imi place si engleza, ce urasc cel mai mult: ora de educatie tehnologica. profesorii preferati: profa de ed fizica, dirigintele, profu de religie ...cu apsolut toti ma inteleg bine dar pe ei mentionati ii cunosck mai bine... e bine la scoala, dar mult mai relaxant si misto in vacanta:X:X:X off, cat mai este!

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Proful meu preda chimia de 30 de ani. E un super tip.Cand ne asculta ne intreba daca vrem "superoferta" adica 4. Da 3 cu nemiluita.Eu una am scapat.Pana acumlaughingImi place lb.romana foarte mult, chiar daca profesoara lasa de dorit.Detest fizicahee hee

| juniper a răspuns:

Imi place engleza, educatia fizica, desenul, geografia.
Nu-mi plac celelalte materii.
Diriginta noastra face armata cu noi, gresim putin si urla ca descreier**a,
Profa mea preferata: de geografie.

| ralucaralu a răspuns:

Mie cel mai mult imi plac:matematica, romana, engleza, geogra, ...nu imi place chimia.profa pref e fosta profa de romana.the best...asta din prezent naspa. diriginta avem profa de mate dar din pacate ea pleaca in primavara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Materiile mele preferate: lb. engleza, lb. romana, lb. franceza, desenul si putin dar foarte putin matematica.
Materia pe care o urasc cel mai mult este fizica.
Profesorii mei preferati sunt: profa` de engleza, franceza, romana si mate. Nu imi place profu` de fizica.big grin
Si dirigu` e foarte de treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Materia pref:limba engleza
materii pe care le urasc cel mai mult:mate si istorie
diriga:calumea daca inveti si esti cuminte
prof pref:franceza(desi nu ma stiu la franceza), desen si de limba romana(un pic)...cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gghh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place istoria si urasc geografia... dirigul de romana si de istorie ETC. in afara de ala de geografie toti sunt super. Se Intelege proful pe care il urasc (de geografie)

| ionutza_6253 a răspuns:

Pai materiile mele preferate sunt spaniola, biologia, chimia si fizica. urasc ora de educatie tehnologica si ora de engleza(mai putin atuni cand vedem filme).
dirigul meu e super tare. el imi este prof de romana, de spaniola sh pe langa astea doua si diriginte. E super amuzant, ne face sa radem si e destul de bun la note si e si foarte corect.
profii mei preferati sunt: dirigu, profa de fizica, profa de ed. fizica, de chimie si de biologie(prea tare profu. mori de ras in ora lui... spune niste glume de faci pe tine de ras. doamne maine am biologia, ce bine!). Si profa de mate e tare.
profii pe care nu ii suport sunt: profa de ed. tehnologica (prea tare faza d ora trecuta.noi facem tehno intr-un lab. multimedia si vedem lectia pe video proiector. ora trecuta proiectorul nu era pus in priza si profa a verificat peste tot:a scos cabluri, le-a pus la loc, etc. si cand il cheama pe laborant si ala ii spune ca nu e bagat in priza. doamne ce amuzant a fost!), de engleza, de desen si de geografie.
woow ce mult am scris!