| Simpluuu a întrebat:

Care e materia voastra preferata a mea romana si matematica. particip la toate olimpiadele de romana si mate. inainte de toate pentru mine e educatia pentru sanatate dar si biologia

Răspuns Câştigător
| anemona18ida a răspuns:

A mea a fost religia

3 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Informatica :$ nu am participat la nici o olimpiada

| OrdinaryGirld a răspuns:

Si mie imi plac matematica si romana dar si engleza si franceza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce te ajuta pe tine, domnisoara, care este materia unuia, a doua, a 8.000 de utilizatori? Crezi cumva ca daca toti spun biologie, te vei axa pe ea sau ramai in continuare la ceea ce iti place?
Este ca pui intrebari... din plictiseala si meriti un sut-n cu.r?