| MelissaTheNiece13 a întrebat:

Care e rasa voastră de câine preferata? DAU FUNDĂ CINE ARE LA FEL CA MINE?

Răspuns Câştigător
| Crescent a răspuns:

Husky sau beagle

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ciobănescu german, îmi amintesc când eram mic ca eram pe el si ma căra, așa blând era apoi am avut niște experiente aiurea cu câini, dar unu de asta as cumpăra daca as sta la casa mea

| LordCristobal a răspuns:

Ciobanescul carpatin
Imi place ca e prietanos, jucaus, destept si e un caine de paza foarte bun cu un latrat puternic si intimidant.
De asemenea imi e drag pentru ca e o rasa romaneasca si imi place si culoarea blanii sale.