| matadoru a întrebat:

Care este cea mai mare realizare a voastra in viata? Dar cel mai mare esec sau regret?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mare realizare este faptul ca am reusit sa-mi fac niste prieteni adevarati pe care ma pot baza oricand si am reusit sa-i pastrez. Regret? Nu este numai unul.sunt o gramada.happy

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cea mai mare realizare de pana acum ar fi cam am reusit sa inteleg cata truda trebuie sa faci pentru un ban adus in casa.Acum ii inteleg perfect pe ai mei cand sunt atat de obositi ca abia mai pot vorbistraight faceCele mai multe esecuri mi se trag din cauza lasitatii mele waiting

| Bacemi a răspuns:

Cea mai mare realizare este fiecare ajutor pe care il pot da cuiva. De fiecare data cand ajut pe cineva acel ajutor devine cea mai mare realizare. Cel mai mare esec sau regret inseamna tocmai contrat. De fiecare data cand nu ajut pe cineva din diverse motive. Si fiecare ajutor pe care nu il dau e cel mai mare regret.

| JustShadows a răspuns:

Buna! Realizari, niciuna care sa reprezinte pentru mine o adevarata realizare, doar lucruri care in ochii celorlalti sunt. realizari. Cel mai mare esec, regret:Ca m-am nascut! Exista si clipe cand nu regret, dar ceva mai rare.
Ai grija de tine, si traieste viata din plin, caci timpul se scurge repede!

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Salut. Cea mai mare realizare este ca m-am straduit sa termin clasa a 9-a cu premiul I, ca sa fie tati mandru de mine, iar cel mai mare regret este ca nu a mai apucat festivitatea de premiere pentru ca s-a dus...crying