| brunetzika_6738 a întrebat:

Care este culoarea voastra preferata si cum va influenteaza?

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Rozul happyMereu mi-a placut culoarea astalove struck

| fluturas a răspuns:

Albastrulove struck imi place si ma face sa ma simt mai binewinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Culoarea mea preferata este albul care simbolizeaza, curatenia, puritatea, demnitatea.

mira
| mira a răspuns:

Albastrul ma insenineaza sufleteste.Este greu de asortat si nu se potriveste la orice ten.

| Ana a răspuns:

Galben big grin
ps: sunt f geloasa happy

| Butsilee a răspuns:

Pai...culorile zodiei mele care ma caracterizeazathinking rosul-dragoste thinking portocaliuthinking sunt leuhappy

| lostcontrol12 a răspuns:

Movul.ma face sa ma simt ffff bine:X

| Orannginna a răspuns:

Verde. Ma influenteaza pozitiv, simbolizeaza natura si deci viata. Cum am mai spus, viata mea e'n verde! happy

| ÅñdRa a răspuns:

Rozul-imi da putere, ma binedispune si imi da pofta de viatahappy

| iri a răspuns:

Galben si Negru, de la echipa favorita happy Imi da energie, in clipele grele ma face sa ridic capul, sa merg mai departe, stiind ca la sfarsitul saptamanii e un meci pe care trebuie sa il traiesc alaturi de echipa. big grin Totodata reprezinta si cea mai mare dragoste a mea si cea mai adevarata.

| MihaLoveYou a răspuns:

Movul ma prinde bine, in general dungile imi pun in valoare formele

| brunetzika_6738 explică:

Si mie imi place ff mult movul
pot sa spun ca ma linisteste...

| therock a răspuns:

Negrul si ma influenteaza negativ dar daca as purta alb m-ar influenta pozitiv si totul ar fi floare la ureche, dar negrul imi da forta de a intampina orice obstacol si ma face sa eman energii trasnite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visiniusmug ma excita:X rolling on the floor