| getty a întrebat:

Care este, dupa parerea voastra cea mai frumoasa artista din Romania?

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Cea mai frumoasa artista din Romania, este aceea care tie iti place cel mai mult. Rar se intampla sa ai aceiasi preferinta cu cel mai aropiat de langa tine... vezi, foecare alte criterii d apreciere de acordarea acestui atribut.
poate unul se ia dupa frumusete, altul, dupa inteligenta, altul dupa popularitate, dupa fotogenie, dupa seriozitate, dupa simpatie, si lista ar putea sigur continua la nesfarsit...

12 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Mihaela radulescu

cami
| cami a răspuns:

Anemona Niculescu [partenera lui Ioan Isaiu-Maria-Antena1]
http://www.anemona.ro/foto/personal_m1_03.jpg

Janina
| Janina a răspuns:

Eu mereu am admirat-o pe Alexandra Dinu, e finuta, draguta e frumoasa foc :)

http://i27.tinypic.com/mw5phk.jpg

auran
| auran a răspuns:

Monica Barladeanu

| dulshe a răspuns:

Andra, andreea banica, andreea balan si adela popescu

| tukhey23 a răspuns:

Elena gheorghe happy

| kh1ss a răspuns:

Laura Stoica

| gaby_6279 a răspuns:

Andra imi suna bine la ureche

| eumi a răspuns:

De departe, Draga Olteanu. La artistii adevarati, trebuie vazute doua lucruri: 1-frumusetea interioara
2-talentul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ionut Cercel( baga o as p... in el)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca numa` pe ala il aud la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angela Gheorghiu