| anonim_4396 a întrebat:

Care este/era cel mai important vis legat de viitorul vostru? S-a realizat acesta?
Ex: sa deveniti medici, politisti, avocati, ingineri...

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Eu vreau doar sa am un loc de munca stabil si care sa imi placa, sa am o casa si cine stie poate in viitor sa am propria afacere

| Victor453 a răspuns:

Sa devin ferecit, o familie mare si frumoasa
nu
bucatar, cofetar etc

| SmileForSmiles a răspuns (pentru Victor453):

Legat de cariera

| Victor453 a răspuns (pentru SmileForSmiles):

Am scris bucatar, cofetar ceva de gastronomie, sau chiar sa am propriu restaurant

| SmileForSmiles a răspuns (pentru Victor453):

Succes

| Victor453 a răspuns (pentru SmileForSmiles):

Mersi)

| Alexandra4500 a răspuns:

E greu sa ti zic cand n am niciunul. E sufocant uneori sa nu stii ce vrei sa faci. Pur si simplu. Toate cele bune! Bafta cu visul tau cel mai mare!